Все записи автора galaxy

Шановні відвідувачі ТРК Галактика!

Доводимо до вашого відома, що у зв’язку із заходами попередження поширення вірусу, компетентними органами місцевими самоврядування, прийнято рішення про призупинення роботи торгово-розважальних центрів у м.Кременчуці.

На підставі вищевикладеного, з 17 березня 2020 року робота ТРК «Галактика» тимчасово повністю призупиняється. ТРК » Галактика» буде зачинено для всіх відвідувачів.
Про термін дії вказаних обмежень буде повідомлено додатково на сайті ТРК «Галактика»; galaxy.pl.ua, та офіційних сторінках ТРК «Галактика» Кременчук в соціальних мережах, у тому числі і через ЗМІ.

Бажаємо вам бути здоровими та сподіваємось на якнайшвидшу зустріч!

З повагою,
Адміністрація ТРК «Галактика»

Шановні відвідувачі!

Інформуємо, що в умовах карантину та задля безпеки усіх відвідувачів, ТРК Галактика було вжито наступних заходів:
- Розважальні зони та кінотеатр «Галактика Кіно» призупинили свою роботу на невизначений термін;
- В ТРК посилено режим прибирання, особлива увага приділяється прибиранню зони фудкорту, санвузлів та інших зон загального користування з використаннням спеціальних дізенфікуючих засобів;
Звертаємо вашу увагу, що шопінг-галерея ТРК поки працює у звичайному режимі.
Про будь-які зміни у графіку буде повідомлено додатково на сайті galaxy.pl.ua та офіційних сторінках ТРК Галактика Кременчук в соціальних мережах.
Просимо вас дотримуватись рекомендацій ВООЗ, щодо зменшення впливу та передачі вірусних захворювань та зичимо вам міцного здоров’я!
З повагою,
Адміністрація ТРК «Галактика»

29 лютого 2020

відкриються двері магазину натуральної косметики від українського бренду Dushka. В день відкриття, знижки на лосьйони для тіла, рідке мило, а також бальзами для волосся.Подарунок кожній душці!ТРК Галактика 1 поверх подробней

29.02 «SLIME PARTY» в MIKKI

Приглашаем на «Slime party»!

Мы собираемся для того, чтобы повеселиться по полной.

Главного фишкой нашей вечеринки будут слаймы.

Будем тестировать слаймы, украшать их глиттером или шариками. А еще, кликать, мять, тянуть и делать пузыри.

Вас ждут игры с аниматорами, квест и много танцев.

Время: начало в 14:00

5.10.15.

Завітай до нас, тому що ми підготували для вас приємні знижки до -70% на зимову колекцію! ТРК «Галактика», третій поверх, магазин 5.10.15.

MIKKI

Проводь навчальні експерименти разом з наборами LEARNING RESOURCES. Цікаві і корисні ігри, які навчають основам магнетизму.

Поспішай у MIKKI!!ТРК Галактика 3 поверх, MIKKI