Новости
Арендатор
17 Март
Шановні відвідувачі ТРК Галактика!

Доводимо до вашого відома, що у зв'язку із заходами попередження поширення вірусу, компетентними органами місцевими самоврядування, прийнято рішення про призупинення роботи торгово-розважальних центрів у м.Кременчуці. На підставі вищевикладеного, з 17 березня 2020 року робота ТРК "Галактика" тимчасово повністю призупиняється. ТРК " Галактика" буде зачинено для всіх відвідувачів. Про термін дії вказаних обмежень буде повідомлено додатково на сайті ТРК "Галактика"; galaxy.pl.ua, та офіційних сторінках ТРК "Галактика" Кременчук в соціальних мережах, у тому числі і через ЗМІ.

Бажаємо вам бути здоровими та сподіваємось на якнайшвидшу зустріч! З повагою, Адміністрація ТРК "Галактика"

13 Март
Шановні відвідувачі!

Інформуємо, що в умовах карантину та задля безпеки усіх відвідувачів, ТРК Галактика було вжито наступних заходів:
- Розважальні зони та кінотеатр "Галактика Кіно" призупинили свою роботу на невизначений термін;
- В ТРК посилено режим прибирання, особлива увага приділяється прибиранню зони фудкорту, санвузлів та інших зон загального користування з використаннням спеціальних дізенфікуючих засобів;
Звертаємо вашу увагу, що шопінг-галерея ТРК поки працює у звичайному режимі.
Про будь-які зміни у графіку буде повідомлено додатково на сайті galaxy.pl.ua та офіційних сторінках ТРК Галактика Кременчук в соціальних мережах.
Просимо вас дотримуватись рекомендацій ВООЗ, щодо зменшення впливу та передачі вірусних захворювань та зичимо вам міцного здоров'я!
З повагою,
Адміністрація ТРК "Галактика"

28 Февраль
29 лютого 2020

відкриються двері магазину натуральної косметики від українського бренду Dushka. В день відкриття, знижки на лосьйони для тіла, рідке мило, а також бальзами для волосся.Подарунок кожній душці!ТРК Галактика 1 поверх подробней

27 Февраль
28 ФЕВРАЛЯ — открытие магазина брендовой одежды AZZA !

28 февраля - они возвращаются! Магазин модной женской одежды "AZZA"  ТРК ГАЛАКТИКА, 3-й этаж! Всем покупателям Дисконт в подарок до 01.03.2020! подробней

эгоист

Магазин EGOIST

EGOIST - это магазин который призван помочь мужчине подобрать одежду по последним тенденциям моды, подходящую именно Вам, и сделать это с комфортом и с хорошим настроением.

Мы постарались создать в магазине атмосферу, в которой каждый мужчина имеет возможность, используя широкий ассортимент, подобрать себе одежду по последним тенденциям моды, и приобрести одежду брендов, которые доступны по качеству и цене.

Если Вам необходим комфорт как в жизни, так и в гардеробе, обратите внимание на модели в нашем магазине  EGOIST, которые, к слову, будут актуальны всегда. У нас представлена одежда ведущих турецких производителей, по доступным ценам, которая зарекомендовала себя на рынке моды, высоким качеством и комфортом на протяжении многих лет.

С нами Вы всегда будете идти в ногу со временем и модой!

В магазине EGOIST представлен широкий модельный ряд джинс от узких и стильных, до классических и комфортных. Каждый покупатель на взирая на фигуру и возраст, найдет у нас именно свою модель и свой стиль.

Наши опытные консультанты, помогут Вам подобрать одежду по последним тенденциям мужской моды.

Мы гостеприимны и внимательны. Для нас важно найти подход к каждому, даже самому требовательному клиенту!

images
Время работы

10.00-20.00

эгоист1эгоист