Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

эгоист

Магазин EGOIST

EGOIST - это магазин который призван помочь мужчине подобрать одежду по последним тенденциям моды, подходящую именно Вам, и сделать это с комфортом и с хорошим настроением.

Мы постарались создать в магазине атмосферу, в которой каждый мужчина имеет возможность, используя широкий ассортимент, подобрать себе одежду по последним тенденциям моды, и приобрести одежду брендов, которые доступны по качеству и цене.

Если Вам необходим комфорт как в жизни, так и в гардеробе, обратите внимание на модели в нашем магазине  EGOIST, которые, к слову, будут актуальны всегда. У нас представлена одежда ведущих турецких производителей, по доступным ценам, которая зарекомендовала себя на рынке моды, высоким качеством и комфортом на протяжении многих лет.

С нами Вы всегда будете идти в ногу со временем и модой!

В магазине EGOIST представлен широкий модельный ряд джинс от узких и стильных, до классических и комфортных. Каждый покупатель на взирая на фигуру и возраст, найдет у нас именно свою модель и свой стиль.

Наши опытные консультанты, помогут Вам подобрать одежду по последним тенденциям мужской моды.

Мы гостеприимны и внимательны. Для нас важно найти подход к каждому, даже самому требовательному клиенту!

images
Время работы

10.00-20.00

эгоист1эгоист