Новости
О нас
17 Март
Шановні відвідувачі ТРК Галактика!

Доводимо до вашого відома, що у зв'язку із заходами попередження поширення вірусу, компетентними органами місцевими самоврядування, прийнято рішення про призупинення роботи торгово-розважальних центрів у м.Кременчуці. На підставі вищевикладеного, з 17 березня 2020 року робота ТРК "Галактика" тимчасово повністю призупиняється. ТРК " Галактика" буде зачинено для всіх відвідувачів. Про термін дії вказаних обмежень буде повідомлено додатково на сайті ТРК "Галактика"; galaxy.pl.ua, та офіційних сторінках ТРК "Галактика" Кременчук в соціальних мережах, у тому числі і через ЗМІ.

Бажаємо вам бути здоровими та сподіваємось на якнайшвидшу зустріч! З повагою, Адміністрація ТРК "Галактика"

13 Март
Шановні відвідувачі!

Інформуємо, що в умовах карантину та задля безпеки усіх відвідувачів, ТРК Галактика було вжито наступних заходів:
- Розважальні зони та кінотеатр "Галактика Кіно" призупинили свою роботу на невизначений термін;
- В ТРК посилено режим прибирання, особлива увага приділяється прибиранню зони фудкорту, санвузлів та інших зон загального користування з використаннням спеціальних дізенфікуючих засобів;
Звертаємо вашу увагу, що шопінг-галерея ТРК поки працює у звичайному режимі.
Про будь-які зміни у графіку буде повідомлено додатково на сайті galaxy.pl.ua та офіційних сторінках ТРК Галактика Кременчук в соціальних мережах.
Просимо вас дотримуватись рекомендацій ВООЗ, щодо зменшення впливу та передачі вірусних захворювань та зичимо вам міцного здоров'я!
З повагою,
Адміністрація ТРК "Галактика"

28 Февраль
29 лютого 2020

відкриються двері магазину натуральної косметики від українського бренду Dushka. В день відкриття, знижки на лосьйони для тіла, рідке мило, а також бальзами для волосся.Подарунок кожній душці!ТРК Галактика 1 поверх подробней

27 Февраль
28 ФЕВРАЛЯ — открытие магазина брендовой одежды AZZA !

28 февраля - они возвращаются! Магазин модной женской одежды "AZZA"  ТРК ГАЛАКТИКА, 3-й этаж! Всем покупателям Дисконт в подарок до 01.03.2020! подробней

ТРК ГАЛАКТИКА

ТРК «Галактика» построен специально для людей, ценящих хороший вкус и хороший шопинг. Это настоящий подарок для истинных ценителей всего нового и изысканного.

Открытый в 2011 году ТРК «Галактика» быстро завоевал популярность среди кременчужан и гостей города. Современный архитектурный облик привлекает внимание, уютный интерьер создает особое настроение, а представленные здесь товары и услуги делают Комплекс незаменимым местом для покупок и отдыха.

ТРК «Галактика» отличается удобным расположением, в самом центре города– транспортная развязка обеспечивает удобный подъезд из любой точки города, а собственная парковка является дополнительным аргументом для посещения Комплекса на собственном авто.

«Галактика» представляет собой шестиэтажное здание площадью 9 149 кв.м..Согласно концепции, Торгово-развлекательный комплекс «Галактика» — это торговая галерея моды, приятного времяпровождения и развлечений, рассчитанная на потребителей, ценящих стиль и следующих моде. На сегодняшний день, большинство арендаторов, представленных в нем — известные бренды модной одежды, обуви, аксессуаров, ювелирных украшений, и такой необходимой в современном мире, цифровой техники.

Все это позволит Вам осуществить Ваши желания в одном месте, не тратя лишнего времени.

Директор ТРК «Галактика»
Козин Юрий Владимирович

Телефон: +38 096 279 91 00

Написать письмо

Руководитель отдела аренды
Ильченко Елена Анатольевна

Телефон: +38 067 912 00 07

Написать письмо

foto_fasad