Новости
Арендатор
01 Март
Зустрічайте весну разом з Lukas-Kids!

Нова колекція вже в наявності. Додаткові знижки мінус 10% до дисконту (до 10.03 включно). Чекаємо на вас у магазині Lukas-Kids, ТРК Галактика, 3 поверх

25 Февраль
А ви вже бачили супервигідну пропозицію у бутиках Yves Rocher?

Лише до 16 березня встигніть придбати святкові набори улюблених засобів зі знижками до -45%!А у подарунок за покупку від 549 грн отримайте парфумований спрей для тіла та волосся! ТРК Галактика, 1 поверх

24 Февраль
Запрошуємо на першу та єдину в Україні «Крокодилову ферму»!

Тут ви можете спостерігати за найдавнішими та найнебезпечнішими хижаками нашої планети, дізнатися багато цікавого про їх життя і полювання. На фермі зібрані крокодили та алігатори різних видів з усіх куточків земної кулі; тут є і малюки, і солідні особини довжиною 3 м, а також інші цікаві тварини.
Приємний бонус для всіх відвідувачів - БЕЗКОШТОВНЕ ФОТО З КРОКОДИЛОМ!
Чекаємо на вас у ТРК "ГАЛАКТИКА", 5 поверх

13 Февраль
Happy Valentine’s Day

Знижки -30% на все!
При купівлі будь-якого товару, приймайте участь у безпрограшній лотереї
Акція триває з 11-16.02 (включно)
ТРК Галактика, 3 поверх,
маг. Lukas-Kids

Monobank в ТЦ Globus

Monobank

В декабре 2017 года в ТРК Галактика открылась первая и единственная в Кременчуге точка выдачи карт самого ожидаемого мобильного банка — monobank.

Банк является симбиозом работы Universal Bank с командой Fintech Band. Основной концепцией monobank является отсутствие отделений и полное управление финансами через мобильное приложение. Партнеры выпускают кредитные карты для клиентов, а лучшей мобильное приложение делает управление финансами максимально удобным. Новый банк не имеет отделений и работает исключительно на мобильных устройствах.Точка выдачи карт представлена в формате острова площадью 2 кв.м. Банк monobank в ТРК Галактика находится на -2 этаже и работает ежедневно с 10:00 до 20:00.

 

card
Время работы

10.00-20.00

Телефон для информации: