Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

Monobank в ТЦ Globus

Monobank

В декабре 2017 года в ТРК Галактика открылась первая и единственная в Кременчуге точка выдачи карт самого ожидаемого мобильного банка — monobank.

Банк является симбиозом работы Universal Bank с командой Fintech Band. Основной концепцией monobank является отсутствие отделений и полное управление финансами через мобильное приложение. Партнеры выпускают кредитные карты для клиентов, а лучшей мобильное приложение делает управление финансами максимально удобным. Новый банк не имеет отделений и работает исключительно на мобильных устройствах.Точка выдачи карт представлена в формате острова площадью 2 кв.м. Банк monobank в ТРК Галактика находится на -2 этаже и работает ежедневно с 10:00 до 20:00.

 

card
Время работы

10.00-20.00

Телефон для информации: