Новости
Арендатор
10 Декабрь
5.10.15.

Завітай до нас, тому що ми підготували для вас приємні знижки до -50% на зимову колекцію. ТРК «Галактика», третій поверх, магазин 5.10.15.

29 Ноябрь
Перший IQOS Space в Кременчуці вже цієї п’ятниці запрацює в нашому ТРК Галактика!

У магазині всі користувачі IQOS можуть отримати сервісне обслуговування, купити нові моделі девайсів та кольорові аксесуари.IQOS Space знаходиться на 1 поверсі та працює щодня з 9:00 до 20:00. Запрошуємо на урочисте відкриття та приємний фуршет, який відбудеться з 29 листопада по 1 грудня 2019

28 Ноябрь
Чорна п’ятниця

починається вже сьогодні! До -30% на ВСЕ! LAF-Галактика, 2 поверх

26 Ноябрь
BLACK FRIDAY В ТРК Галактика

Запрошуємо всіх на BLACK FRIDAY в ТРК Галактика. Шалені знижки до -70% та яскрава Шопінг-вечірка. На Вас чекає: – Максимальні знижки до -70% – Показ кращих фільмів від Галактика Кіно – Запальний ведучий та Dj – Гарний настрій Заплануйте свій ідеальний шопінг та відпочинок в ТРК Галактика!

Monobank в ТЦ Globus

Monobank

В декабре 2017 года в ТРК Галактика открылась первая и единственная в Кременчуге точка выдачи карт самого ожидаемого мобильного банка — monobank.

Банк является симбиозом работы Universal Bank с командой Fintech Band. Основной концепцией monobank является отсутствие отделений и полное управление финансами через мобильное приложение. Партнеры выпускают кредитные карты для клиентов, а лучшей мобильное приложение делает управление финансами максимально удобным. Новый банк не имеет отделений и работает исключительно на мобильных устройствах.Точка выдачи карт представлена в формате острова площадью 2 кв.м. Банк monobank в ТРК Галактика находится на -2 этаже и работает ежедневно с 10:00 до 20:00.

 

card
Время работы

10.00-20.00

Телефон для информации: