Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

люкс

Джаконда

Модная одежда – это не просто способ украсить себя, модная одежда – это стиль жизни. Мода воплощает в себе все черты современности, обозначает принадлежность человека к тому или иному социальному кругу. Купить модную одежду – универсальный способ вырасти в глазах окружающих – да и в собственных глазах тоже. Уютная романтическая атмосфера, внимательные продавцы-консультанты, которые всегда помогут подобрать вам наряд. Джаконда — это не просто магазин женской одежды, это мега модный бутик для тех, кто хочет подчеркнуть свою индивидуальность. Широкий выбор женской одежды, бижутерии, аксессуаров и обуви. Наш магазин — яркий пример стиля и вкуса.

ТРК «Галактика», 2 этаж

1240_F_141728316_rqGLy0W6NJ4KuG0s3bRsNFO5Ot6M6Kuo

l-lagioconda
Время работы

10.00-20.00

Телефон :

3 42