Новини
Орендатор
17 Лютого
“Час модних окулярів з PRE Collection 2022 року настав!

Зустрічайте! В  Mega Vision нова колекція сонцезахисних окулярів  за улюбленими цінами – тільки 99грн та 199 грн. Сонцезахисні окуляри з PRE Collection 2022 – це модний виклик, що поєднує актуальні моделі найкращу ціну та безкінечний асортимент. Не зволікайте! Обирайте  свої модні сонцезахисні окуляри в Mega Vision. Mega Vision - ТРЕНД-ЦІНА-ЯКІСТЬ!" Акція діє до 31.03.2022 року.

16 Лютого
Yves Rocher, ТРК Галактика 1 поверх

У нас для вас одразу дві чудові новини від Yves Rocher! Перша: у бутиках діють знижки -30% на весь антивіковий догляд за обличчям! Друга: цього місяця вы можете отримати експертне молочко для тіла у подарунок до покупки від 549 грн

11 Лютого
My Play 3 поверх

Граймо разом з MYplay! Лови знижки на іграшки! Одну собі, а другу - другу! Обирай подарунок до 14 лютого!

07 Лютого
Monpacie

Декор та подарунки до Дня Святого Валентина! ТРК Галактика, 2 поверх

E4wAslQx3k8

BROADWAY

Broadway – один із лідерів молодіжної моди. Колекція BROADWAY включає в себе чоловічу та жіночу лінію. Шість основних колекцій на додаток до них пропонують експрес програми, які дозволяють вловити останні тенденції поточного сезону. Стиль Broadway – casual, одяг на кожен день: зручний, стильний і красивий. Підходить для роботи та навчання, відпочинку та розваг. У колекціях Broadway завжди є речі спортивного, романтичного та класичного стилів. Broadway пропонує одяг європейських марок чудової якості з натуральних тканин відмінного крою за розумними цінами.

Час роботи

10.00–20.00

ТРК Галактика  2 поверх

05_09_Broadway_w_372