Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

сайт

ШЛЯПА

Женские и мужские головные уборы, перчатки, пояса, шарфы, платки и много всего интересного, чтобы выглядеть в холодное время года, так же привлекательно, как и теплое. В «Шляпе» грамотно и профессионально подберут для Вас необходимый аксессуар, научат красиво носить и правильно завязывать платок или шарф. Помогут выбрать оригинальные подарки как для женщин, так и для мужчин.

А в летнее время целью бутика является предложение максимально возможного ассортимента летнего товара в широкой ценовой категории. Это магазин для всей семьи, в котором представлены мужская, женская, подростковая коллекция купальников и плавок ведущих торговых марок Европы, а также пляжные аксессуары.

ТРК Галактика, 2 этаж

 

шляпа
Время работы

10.00-20.00

1496431300_37-e1508170619375 56867876797-min kupalniki_2018