Новости
Арендатор
14 Ноябрь
Розпродаж від -30% до -50%!

Завітай до нас, та отримай дисконтну картку 5.10.15. ТРК «Галактика», третій поверх, магазин 5.10.15.

13 Ноябрь
Peak Sport

Діє Реальна Знижка 50%, 55%, 60% на ВСЕ (від 3,5, 7 речей)! Поспішай на розпродаж! ТРК Галактика, 3 поверх подробней

07 Ноябрь
MIKKI

-30% на другу ляльку L.O.L! ТРК Галактика 3 поверх, MIKKI

25 Октябрь
День народження МІККІ

26 жовтня – знижки -20% на твої улюблені іграшки. А ще, для справжніх крихіток – ОБМІН L.O.L. і неймовірна фотозона. Чекаємо тебе на святі!

 черкасский-фронт

Віктор Черкаський

Іменний магазин дизайнерського жіночого одягу. Сукні, сарафани, спідниці, блузки, кофти, піджаки, штани — тут Ви знайдете не просто вбрання, а одяг в якому відчуватимете себе, свою сутність, енергію, силу і жіночність.

Професійний крій, ексклюзивність моделей і бездоганний рівень виконання — ми не женемося за масовістю, а ретельно продумуємо кожну деталь, створюючи стильне, комфорне й елегантне жіноче вбрання.

Віктор Черкаський — відомий український дизайнер, який має власну ТМ. Більше 35 років професійної роботи в індустрії моди,  участь в українських та міжнародних фестивалях — його колекції брали участь в «Kyiv Fashion», «Ukraine Fashion Week», «Fashion Day Demoin USA» й інших заходах.

Фірмовий стиль творчої команди Віктора Черкаського — класика, що підкреслює жіночність. Спокусливо відкриті плечі і зона декольте, правильно підкреслена талія та актуальний колір сезону — Ваша елегантність у деталях, Ваша легкість у дрібницях.

Время работы

10.00-20.00

ЧеркЧеркас