Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

Мультиспорт Fashion

jRDb4MspY3w «Мультиспорт» (“PEAK Sport”) – спортивная и повседневная одежда и обувь под брендом PEAK. Разнообразие, качество и ценовая политика PEAK делает этот бренд отличным выбором для современного, динамичного человека, который хочет и может взять от этой жизни все, и немного больше. Основные направления бренда — это спортивная и повседневная одежда, обувь и аксессуары, экипировка для командных видов спорта, игровая форма и обувь для теннисистов. Но при таком внимании к спортивному направлению, специалисты компании PEAK не забывают и о тех людях, которые не имеют отношения к большому спорту. Именно поэтому не менее важным направлением является повседневная одежда, обувь и аксессуары. Оптимальный гардероб для работы, занятий спортом или активного отдыха – все это можно найти в широком ассортименте бренда PEAK в магазине «Мультиспорт».
Время работы

10.00-20.00

Телефон: (050)-531-7745

06CGiL5iHBE 2ih5amUOVaw