03 Травня
Акція в магазині Sabo
Добрий день!
В мережі магазинів SABO проходить акція.
Сезонні знижки на взуття колекцій весна-літо від -10%.
Акція триває з 3.05.25 по 31.05.25.
Також діють персональні дисконти клієнтів.
ТРК Галактика, 2 поверх
04 Квітня
Відкрийте для себе нову серію експертного догляду для волосся з Олією камеліни від Yves Rocher!
Веганські безсульфатні формули, що містять від 94% інгредієнтів натурального походження – це новий шампунь, крем-шампунь, маска та незмивний крем-догляд Живлення та Зволоження волосся.
Олія Камеліни відновлює ліпідний бар’єр та захищає волосся від сухості, а олеїнова кислота у її складі (Омега-9) покриває волосся, живить, робить гладким та відновлює блиск
Завітайте в бутик Yves Rocher до 29 квітня та отримайте подарунок до кожної покупки від 599грн - набір міні-продуктів для волосся з Олією Камеліни.
До зустрічі в бутику Yves Rocher!
Мультиспорт Fashion

UNAVI – це стильний простір для дівчат та жінок, в якому представлено широкий асортимент речей, що дібрані з урахуванням найактуальніших тенденцій моди!
Ми постійно оновлюємо наш асортимент, тому актуальні новинки з’являються у нас миттєво! Коли ми обираємо асортимент, який буде представлений в нашому магазині, то звертаємо увагу на кожну деталь: актуальність крою, якість тканини, фурнітури, кольорові рішення та трендові поєднання.
Жодна річ не потрапляє до нашого асортименту випадково. Все повинно бути бездоганно!
Ми робимо все з любов’ю і щирим бажанням підкреслити неймовірну красу і чарівність кожної!
UNAVI – це те, що ви одягаєте на роботу, на зустріч з друзями чи на прогулянку з дорогими вам людьми, чим вирішуєте прикрасити своє життя, що вибираєте для особливої нагоди. Завітавши до UNAVI ви безсумнівно знайдете щось особливе!
< /div>
Час роботи
10.00–20.00
ТРК Галактика 3 поверх

