Новости
Арендатор
25 Февраль
А ви вже бачили супервигідну пропозицію у бутиках Yves Rocher?

Лише до 16 березня встигніть придбати святкові набори улюблених засобів зі знижками до -45%!А у подарунок за покупку від 549 грн отримайте парфумований спрей для тіла та волосся! ТРК Галактика, 1 поверх

24 Февраль
Запрошуємо на першу та єдину в Україні «Крокодилову ферму»!

Тут ви можете спостерігати за найдавнішими та найнебезпечнішими хижаками нашої планети, дізнатися багато цікавого про їх життя і полювання. На фермі зібрані крокодили та алігатори різних видів з усіх куточків земної кулі; тут є і малюки, і солідні особини довжиною 3 м, а також інші цікаві тварини.
Приємний бонус для всіх відвідувачів - БЕЗКОШТОВНЕ ФОТО З КРОКОДИЛОМ!
Чекаємо на вас у ТРК "ГАЛАКТИКА", 5 поверх

13 Февраль
Happy Valentine’s Day

Знижки -30% на все!
При купівлі будь-якого товару, приймайте участь у безпрограшній лотереї
Акція триває з 11-16.02 (включно)
ТРК Галактика, 3 поверх,
маг. Lukas-Kids

12 Февраль
ТРК ГАЛАКТИКА, 3 поверх

Мімішні іграшки зі знижками до -50%!
Завітай в магазин МІККІ!

Мультиспорт Fashion

jRDb4MspY3w «Мультиспорт» (“PEAK Sport”) – спортивная и повседневная одежда и обувь под брендом PEAK. Разнообразие, качество и ценовая политика PEAK делает этот бренд отличным выбором для современного, динамичного человека, который хочет и может взять от этой жизни все, и немного больше. Основные направления бренда — это спортивная и повседневная одежда, обувь и аксессуары, экипировка для командных видов спорта, игровая форма и обувь для теннисистов. Но при таком внимании к спортивному направлению, специалисты компании PEAK не забывают и о тех людях, которые не имеют отношения к большому спорту. Именно поэтому не менее важным направлением является повседневная одежда, обувь и аксессуары. Оптимальный гардероб для работы, занятий спортом или активного отдыха – все это можно найти в широком ассортименте бренда PEAK в магазине «Мультиспорт».
Время работы

10.00-20.00

Телефон: (050)-531-7745

06CGiL5iHBE 2ih5amUOVaw