Новости
Арендатор
25 Февраль
А ви вже бачили супервигідну пропозицію у бутиках Yves Rocher?

Лише до 16 березня встигніть придбати святкові набори улюблених засобів зі знижками до -45%!А у подарунок за покупку від 549 грн отримайте парфумований спрей для тіла та волосся! ТРК Галактика, 1 поверх

24 Февраль
Запрошуємо на першу та єдину в Україні «Крокодилову ферму»!

Тут ви можете спостерігати за найдавнішими та найнебезпечнішими хижаками нашої планети, дізнатися багато цікавого про їх життя і полювання. На фермі зібрані крокодили та алігатори різних видів з усіх куточків земної кулі; тут є і малюки, і солідні особини довжиною 3 м, а також інші цікаві тварини.
Приємний бонус для всіх відвідувачів - БЕЗКОШТОВНЕ ФОТО З КРОКОДИЛОМ!
Чекаємо на вас у ТРК "ГАЛАКТИКА", 5 поверх

13 Февраль
Happy Valentine’s Day

Знижки -30% на все!
При купівлі будь-якого товару, приймайте участь у безпрограшній лотереї
Акція триває з 11-16.02 (включно)
ТРК Галактика, 3 поверх,
маг. Lukas-Kids

12 Февраль
ТРК ГАЛАКТИКА, 3 поверх

Мімішні іграшки зі знижками до -50%!
Завітай в магазин МІККІ!

AZZA

AZZA

AZZA – это магазин брендовой одежды с широким ассортиментом товаров, постоянным обновлением, хорошим сервисом и приятными ценами.

Cеть магазинов AZZA представляет прошлогодние и текущие коллекции женской, мужской одежды и аксессуаров ведущих европейских брендов, таких как: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Alcott.

Наш ассортимент всегда востребован как юными, так и взрослыми покупателями, которых привлекают актуальность коллекций, их соответствие текущим модным трендам, оптимальное соотношение «цена-качество», возможность комбинирования и выбора цветовых предпочтений.

Приятных вам покупок!

ТРК Галактика 3 этаж