Новини
Орендатор
17 Лютого
“Час модних окулярів з PRE Collection 2022 року настав!

Зустрічайте! В  Mega Vision нова колекція сонцезахисних окулярів  за улюбленими цінами – тільки 99грн та 199 грн. Сонцезахисні окуляри з PRE Collection 2022 – це модний виклик, що поєднує актуальні моделі найкращу ціну та безкінечний асортимент. Не зволікайте! Обирайте  свої модні сонцезахисні окуляри в Mega Vision. Mega Vision - ТРЕНД-ЦІНА-ЯКІСТЬ!" Акція діє до 31.03.2022 року.

16 Лютого
Yves Rocher, ТРК Галактика 1 поверх

У нас для вас одразу дві чудові новини від Yves Rocher! Перша: у бутиках діють знижки -30% на весь антивіковий догляд за обличчям! Друга: цього місяця вы можете отримати експертне молочко для тіла у подарунок до покупки від 549 грн

11 Лютого
My Play 3 поверх

Граймо разом з MYplay! Лови знижки на іграшки! Одну собі, а другу - другу! Обирай подарунок до 14 лютого!

07 Лютого
Monpacie

Декор та подарунки до Дня Святого Валентина! ТРК Галактика, 2 поверх

Biju

У нашому бутику представлені практично всі необхідні складові для того, щоб доповнити своє вбрання чарівними прикрасами.
Намиста, кільця, сережки, кольє, шпильки та багато, багато іншого без чого неможливо сьогодні уявити образ сучасної дівчини та жінки допоможуть підібрати досвідчені консультанти. Біжутерія у житті сучасної жінки має величезне значення. Впевнена в собі, яскрава та смілива жінка обов’язково має підкреслити свій образ, змінюючи стиль та колір вбрання.

З 2000 року компанія «Biju» є ексклюзивним трейдером вишуканої біжутерії та аксесуарів провідних фірм-виробників.

Час роботи

10.00–20.00