Новости
Арендатор
17 Март
Шановні відвідувачі ТРК Галактика!

Доводимо до вашого відома, що у зв'язку із заходами попередження поширення вірусу, компетентними органами місцевими самоврядування, прийнято рішення про призупинення роботи торгово-розважальних центрів у м.Кременчуці. На підставі вищевикладеного, з 17 березня 2020 року робота ТРК "Галактика" тимчасово повністю призупиняється. ТРК " Галактика" буде зачинено для всіх відвідувачів. Про термін дії вказаних обмежень буде повідомлено додатково на сайті ТРК "Галактика"; galaxy.pl.ua, та офіційних сторінках ТРК "Галактика" Кременчук в соціальних мережах, у тому числі і через ЗМІ.

Бажаємо вам бути здоровими та сподіваємось на якнайшвидшу зустріч! З повагою, Адміністрація ТРК "Галактика"

13 Март
Шановні відвідувачі!

Інформуємо, що в умовах карантину та задля безпеки усіх відвідувачів, ТРК Галактика було вжито наступних заходів:
- Розважальні зони та кінотеатр "Галактика Кіно" призупинили свою роботу на невизначений термін;
- В ТРК посилено режим прибирання, особлива увага приділяється прибиранню зони фудкорту, санвузлів та інших зон загального користування з використаннням спеціальних дізенфікуючих засобів;
Звертаємо вашу увагу, що шопінг-галерея ТРК поки працює у звичайному режимі.
Про будь-які зміни у графіку буде повідомлено додатково на сайті galaxy.pl.ua та офіційних сторінках ТРК Галактика Кременчук в соціальних мережах.
Просимо вас дотримуватись рекомендацій ВООЗ, щодо зменшення впливу та передачі вірусних захворювань та зичимо вам міцного здоров'я!
З повагою,
Адміністрація ТРК "Галактика"

28 Февраль
29 лютого 2020

відкриються двері магазину натуральної косметики від українського бренду Dushka. В день відкриття, знижки на лосьйони для тіла, рідке мило, а також бальзами для волосся.Подарунок кожній душці!ТРК Галактика 1 поверх подробней

27 Февраль
28 ФЕВРАЛЯ — открытие магазина брендовой одежды AZZA !

28 февраля - они возвращаются! Магазин модной женской одежды "AZZA"  ТРК ГАЛАКТИКА, 3-й этаж! Всем покупателям Дисконт в подарок до 01.03.2020! подробней

?????????, ??????? 21. ?? ?????????. ???? ?? _07,02,20

Аптека «Доброго Дня»

Посетив аптеку, вы сможете приобрести:

  • Медикаменты отечественного и зарубежного производства.
  • Аптечную косметику необходимую для полноценного ухода за телом и решения косметических проблем.
  • Детские товары включающие полный перечень изделий необходимых ребенку от подгузников до специализированной бытовой химии.
  • Товары для мам, обеспечивающие необходимую помощь в период кормления грудью и ухода за малышом.
  • Солнцезащитные средства, каталог которых будет актуален для защиты кожи от ультрафиолетового излучения, и решить проблемы, связанных с приемом чрезмерного количества солнечных ванн.
  • Медицинские изделия, представленные диагностическими устройствами, ортопедическими товарами и аппаратами для проведения лечебных процедур.
  • Средства гигиены, среди которых шампуни, гели, мыло, зубная паста и щетки, а также салфетки и прочие элементы индивидуального ухода.
  • Витамины и БАДы предназначенные для стимуляции биологических процессов в организме.

 

logo-Аптека1
Время работы

09.00-21.00

Телефон :

84444417_3324344884266983_6158938726861897728_n аптекааптека