Новини
Орендатор
17 Лютого
“Час модних окулярів з PRE Collection 2022 року настав!

Зустрічайте! В  Mega Vision нова колекція сонцезахисних окулярів  за улюбленими цінами – тільки 99грн та 199 грн. Сонцезахисні окуляри з PRE Collection 2022 – це модний виклик, що поєднує актуальні моделі найкращу ціну та безкінечний асортимент. Не зволікайте! Обирайте  свої модні сонцезахисні окуляри в Mega Vision. Mega Vision - ТРЕНД-ЦІНА-ЯКІСТЬ!" Акція діє до 31.03.2022 року.

16 Лютого
Yves Rocher, ТРК Галактика 1 поверх

У нас для вас одразу дві чудові новини від Yves Rocher! Перша: у бутиках діють знижки -30% на весь антивіковий догляд за обличчям! Друга: цього місяця вы можете отримати експертне молочко для тіла у подарунок до покупки від 549 грн

11 Лютого
My Play 3 поверх

Граймо разом з MYplay! Лови знижки на іграшки! Одну собі, а другу - другу! Обирай подарунок до 14 лютого!

07 Лютого
Monpacie

Декор та подарунки до Дня Святого Валентина! ТРК Галактика, 2 поверх

табакерка

Табакерка

Фирменный отдел “Табакерка” компании Сигарный Дом “Фортуна” предлагает табачные изделия в широком ассортименте, а также аксессуары от мировых производителей. В магазине всегда в наличии есть элитные сигары ручного производства, трубочный табак, машинные сигары и сигариллы, трубки и аксессуары к ним, зажигалки, портсигары, пепельницы, мундштуки, табак для самокруток, нюхательный табак, кальяны и кальянный табак, а также курительные аксессуары, расходные материалы и специальное оборудование для хранения и представления продукции.

1061354_2blck

Время работы

9.00-21.00

 

1  stanwellban  slide1  cortes  coltsban4