Новости
Арендатор
17 Март
Шановні відвідувачі ТРК Галактика!

Доводимо до вашого відома, що у зв'язку із заходами попередження поширення вірусу, компетентними органами місцевими самоврядування, прийнято рішення про призупинення роботи торгово-розважальних центрів у м.Кременчуці. На підставі вищевикладеного, з 17 березня 2020 року робота ТРК "Галактика" тимчасово повністю призупиняється. ТРК " Галактика" буде зачинено для всіх відвідувачів. Про термін дії вказаних обмежень буде повідомлено додатково на сайті ТРК "Галактика"; galaxy.pl.ua, та офіційних сторінках ТРК "Галактика" Кременчук в соціальних мережах, у тому числі і через ЗМІ.

Бажаємо вам бути здоровими та сподіваємось на якнайшвидшу зустріч! З повагою, Адміністрація ТРК "Галактика"

13 Март
Шановні відвідувачі!

Інформуємо, що в умовах карантину та задля безпеки усіх відвідувачів, ТРК Галактика було вжито наступних заходів:
- Розважальні зони та кінотеатр "Галактика Кіно" призупинили свою роботу на невизначений термін;
- В ТРК посилено режим прибирання, особлива увага приділяється прибиранню зони фудкорту, санвузлів та інших зон загального користування з використаннням спеціальних дізенфікуючих засобів;
Звертаємо вашу увагу, що шопінг-галерея ТРК поки працює у звичайному режимі.
Про будь-які зміни у графіку буде повідомлено додатково на сайті galaxy.pl.ua та офіційних сторінках ТРК Галактика Кременчук в соціальних мережах.
Просимо вас дотримуватись рекомендацій ВООЗ, щодо зменшення впливу та передачі вірусних захворювань та зичимо вам міцного здоров'я!
З повагою,
Адміністрація ТРК "Галактика"

28 Февраль
29 лютого 2020

відкриються двері магазину натуральної косметики від українського бренду Dushka. В день відкриття, знижки на лосьйони для тіла, рідке мило, а також бальзами для волосся.Подарунок кожній душці!ТРК Галактика 1 поверх подробней

27 Февраль
28 ФЕВРАЛЯ — открытие магазина брендовой одежды AZZA !

28 февраля - они возвращаются! Магазин модной женской одежды "AZZA"  ТРК ГАЛАКТИКА, 3-й этаж! Всем покупателям Дисконт в подарок до 01.03.2020! подробней

image0

Sister’s Aroma

Идейные вдохновительницы бренда — сёстры Юлия и Дарина, настоящие ароматные гурманы и неутомимые путешественницы. Посещая новые уголки планеты, они изучали культуру ароматов разных стран. Многие запахи были знакомы, но быстро стирались из памяти. А некоторые были совершенно новыми, запоминались на эмоциональном уровне и завораживали своими нотами.

А что, если смешать цветочный шлейф Франции с бархатистыми оттенками Марокко? Или соединить в одном флаконе такие далёкие друг от друга Брюссель и Стамбул?
Так появилась идея создания бренда, который объединил в себе «избранные» композиции, чтобы любой из Вас мог познать настоящее ароматное таинство. «Sister’s Aroma» откроет совершенно новые грани аромадекора, чтобы каждый дом приобрёл свой особый характер и стильный уют.
Ароматы производятся на основе только натуральных испанских масел.
Линейка парфюмерии представлена в 23 ароматах, аромадиффузоры для дома постоянно пополняется новыми вкусами. Так же представлено кокосовое масло для тела и волос.

 

 

 

image2
Время работы

c 10.00 до 20.00