Новини
Орендатор
21 Вересня
Відкрийте для себе Анти-Аж Глобаль від Yves Rocher

 гаму, що коригує усі ознаки вікових змін шкіри!

Її іноваційні та чуттєві текстури дарують шкірі сяяння та підтримують її рівень pH.

А у подарунок за покупку отримайте:

-  від 449грн  набір мінітюр догляду за обличчям Зволоження (крем-маска та желе-демакіяж)

-  від 799грн  додатковий подарунок Догляд  для контуру очей (на вибір)

До зустрічі в бутику Yves Rocher!

ТРК Галактика, 1 поверх

01 Вересня
Знижка на нову колекцію Осінь-Зима  ’23

01.09.23 - 30.09.23

"SABO" ТРК Галактика, 2 поверх

08 Серпня
 В магазинах Scotfree розпрордаж!

12 Липня
SABO Міжсезонний розпродаж з 01.07 по 31.08.23

unnamed

Магазин дитячого одягу та аксесуарів Bembi

Бренд дитячого одягу з одноіменним назвою «Bembi» пропонує своїм маленьким і зовсім крихітним клієнтам чудову одяг, серед якої можна знайти все необхідне для новонароджених і для юних модників до 11 років.

Для пошиття одягу Bembi використовуються виключно високоякісні та безпечні матеріали, оскільки ця продукція виготовляється для дітей. До асортименту входитиме великий вибір білизни, а також найрізноманітнішої дитячої одягу на будь-який смак.

Одяг ТМ «Bembi» завжди актуальна , оскільки фахівці бренду постійно мониторять ринок, відстежуючи останні побажання дітей та батьків, а також слідкуватимуть за останніми модними тенденціями, щоб наші малюки завжди залишалися у тренді. Умілі руки майстрів творять справжні шедеври дитячого одягу, використовуючи багаторічний досвід і новітні розробки у цій сфері. Сучасне обладнання виробничих ліній і пильний контроль якості дозволяють з упевненістю говорити про те, що одяг ТМ Bembi нічим не поступається європейським брендам, але в той же час коштує значно дешевше.

ТМ «Bembi» пропонує ексклюзивні колекції «ОСІНЬ і ЗИМА» та «ВЕСНА і ЛІТО», радуючи батьків і їх дітвору модними обновками. Бренд «Bembi» є зарегистрированою торговою маркою, що має всі авторські права на продукцію, що випускається, тому ви купуєте дійсно ексклюзивну продукцію, якою залишатися задоволені і дорослі, і діти.

bembi_top
Час роботи

10.00–20.00

ТРК Галактика 3 поверх

https://www.instagram.com/bembi_kremenchuk/

бемб бембь