Новости
Арендатор
25 Февраль
А ви вже бачили супервигідну пропозицію у бутиках Yves Rocher?

Лише до 16 березня встигніть придбати святкові набори улюблених засобів зі знижками до -45%!А у подарунок за покупку від 549 грн отримайте парфумований спрей для тіла та волосся! ТРК Галактика, 1 поверх

24 Февраль
Запрошуємо на першу та єдину в Україні «Крокодилову ферму»!

Тут ви можете спостерігати за найдавнішими та найнебезпечнішими хижаками нашої планети, дізнатися багато цікавого про їх життя і полювання. На фермі зібрані крокодили та алігатори різних видів з усіх куточків земної кулі; тут є і малюки, і солідні особини довжиною 3 м, а також інші цікаві тварини.
Приємний бонус для всіх відвідувачів - БЕЗКОШТОВНЕ ФОТО З КРОКОДИЛОМ!
Чекаємо на вас у ТРК "ГАЛАКТИКА", 5 поверх

13 Февраль
Happy Valentine’s Day

Знижки -30% на все!
При купівлі будь-якого товару, приймайте участь у безпрограшній лотереї
Акція триває з 11-16.02 (включно)
ТРК Галактика, 3 поверх,
маг. Lukas-Kids

12 Февраль
ТРК ГАЛАКТИКА, 3 поверх

Мімішні іграшки зі знижками до -50%!
Завітай в магазин МІККІ!

 6

«Сладости-Магия Шаров»

Наш ассортимент составляют эксклюзивные конфеты, жевательный мармелад, ирис, нуга, воздушное суфле, а так же самый жизнерадостный продукт – всевозможные по форме, размеру и вкусу – леденцы. Миксы леденцовой карамели на палочке в форме вытянутого шара, сердец или же любимых мультяшных героев со вкусами тутти-фрутти, мята-лайм, кола, клубника-банан и другие.

Оформление воздушными шарами – хороший способ поднять настроение себе, своим близким и друзьям! Мы приложим все свои усилия, чтобы Ваш праздник стал ярким, сказочным и незабываемым!!! Наши профессионалы воплотят в реальность любой каприз!!»

Шары от компании «Магия Шаров » на ваш праздник. Друзья, в наличии огромный выбор фольгированных шаров : звезды, сердца, круги , цифры, а также мультяшные персонажи(Радужный единорог, Пинки Пай, Свинка Пеппа, Человек паук, Ниндзяго, Смешарики и многие другие).

магия шаров1
Время работы

10.00-20.00

Доставка круглосуточно по телефону:/097/239-94-21

/068/333-98-54 Viber

ТРК Галактика 4 этаж

магия-шаровмагия-шаров2магия шаров