Новости
Арендатор
25 Февраль
А ви вже бачили супервигідну пропозицію у бутиках Yves Rocher?

Лише до 16 березня встигніть придбати святкові набори улюблених засобів зі знижками до -45%!А у подарунок за покупку від 549 грн отримайте парфумований спрей для тіла та волосся! ТРК Галактика, 1 поверх

24 Февраль
Запрошуємо на першу та єдину в Україні «Крокодилову ферму»!

Тут ви можете спостерігати за найдавнішими та найнебезпечнішими хижаками нашої планети, дізнатися багато цікавого про їх життя і полювання. На фермі зібрані крокодили та алігатори різних видів з усіх куточків земної кулі; тут є і малюки, і солідні особини довжиною 3 м, а також інші цікаві тварини.
Приємний бонус для всіх відвідувачів - БЕЗКОШТОВНЕ ФОТО З КРОКОДИЛОМ!
Чекаємо на вас у ТРК "ГАЛАКТИКА", 5 поверх

13 Февраль
Happy Valentine’s Day

Знижки -30% на все!
При купівлі будь-якого товару, приймайте участь у безпрограшній лотереї
Акція триває з 11-16.02 (включно)
ТРК Галактика, 3 поверх,
маг. Lukas-Kids

12 Февраль
ТРК ГАЛАКТИКА, 3 поверх

Мімішні іграшки зі знижками до -50%!
Завітай в магазин МІККІ!

Мiккi

«Мiккi» — сеть детских магазинов в Украине, которая уже более 10 лет предлагает своим клиентам лучшие товары для детей со всего мира. В ассортимент входят игрушки, товары для новорожденных, детская одежда, коляски, автокресла, мебель и многое другое. Подход к покупателям сугубо индивидуальный, для удобства покупки каждого человека всегда обслуживает его личный консультант «Мiккi». Бренды, представленные в магазине: Bratz, Disney, Edison, Faro, Kiddieland, Mell, Pleo, Quercetti, Roadbot, Ses, Shrek, Vtech, Знаток, Играем вместе и другие.

Время работы

10.00-20.00 Телефон для справок: (068) 722-8688

http://mikki.ua/

https://myplay.ua/