Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

Мiккi

«Мiккi» — сеть детских магазинов в Украине, которая уже более 10 лет предлагает своим клиентам лучшие товары для детей со всего мира. В ассортимент входят игрушки, товары для новорожденных, детская одежда, коляски, автокресла, мебель и многое другое. Подход к покупателям сугубо индивидуальный, для удобства покупки каждого человека всегда обслуживает его личный консультант «Мiккi». Бренды, представленные в магазине: Bratz, Disney, Edison, Faro, Kiddieland, Mell, Pleo, Quercetti, Roadbot, Ses, Shrek, Vtech, Знаток, Играем вместе и другие.

Время работы

10.00-20.00 Телефон для справок: (068) 722-8688

http://mikki.ua/

https://myplay.ua/