Новости
Арендатор
17 Февраль
«Час модних окулярів з PRE Collection 2022 року настав!

Зустрічайте! В  Mega Vision нова колекція сонцезахисних окулярів  за улюбленими цінами – тільки 99грн та 199 грн. Сонцезахисні окуляри з PRE Collection 2022 – це модний виклик, що поєднує актуальні моделі найкращу ціну та безкінечний асортимент. Не зволікайте! Обирайте  свої модні сонцезахисні окуляри в Mega Vision. Mega Vision - ТРЕНД-ЦІНА-ЯКІСТЬ!" Акція діє до 31.03.2022 року.

16 Февраль
Yves Rocher, ТРК Галактика 1 поверх

У нас для вас одразу дві чудові новини від Yves Rocher! Перша: у бутиках діють знижки -30% на весь антивіковий догляд за обличчям! Друга: цього місяця вы можете отримати експертне молочко для тіла у подарунок до покупки від 549 грн

11 Февраль
My Play 3 поверх

Граймо разом з MYplay! Лови знижки на іграшки! Одну собі, а другу - другу! Обирай подарунок до 14 лютого!

07 Февраль
Monpacie

Декор та подарунки до Дня Святого Валентина! ТРК Галактика, 2 поверх

сат

Мyplay

«Мyplay» — сеть детских магазинов в Украине, которая уже более 10 лет предлагает своим клиентам лучшие товары для детей со всего мира. В ассортимент входят игрушки, товары для новорожденных, детская одежда, коляски, автокресла, мебель и многое другое. Подход к покупателям сугубо индивидуальный, для удобства покупки каждого человека всегда обслуживает его личный консультант «Мyplay». Бренды, представленные в магазине: Bratz, Disney, Edison, Faro, Kiddieland, Mell, Pleo, Quercetti, Roadbot, Ses, Shrek, Vtech, Знаток, Играем вместе и другие.

my_play_logo
Время работы

10.00-20.00 Телефон для справок: (068) 722-8688

https://myplay.ua/