Новости
Арендатор
17 Март
Шановні відвідувачі ТРК Галактика!

Доводимо до вашого відома, що у зв'язку із заходами попередження поширення вірусу, компетентними органами місцевими самоврядування, прийнято рішення про призупинення роботи торгово-розважальних центрів у м.Кременчуці. На підставі вищевикладеного, з 17 березня 2020 року робота ТРК "Галактика" тимчасово повністю призупиняється. ТРК " Галактика" буде зачинено для всіх відвідувачів. Про термін дії вказаних обмежень буде повідомлено додатково на сайті ТРК "Галактика"; galaxy.pl.ua, та офіційних сторінках ТРК "Галактика" Кременчук в соціальних мережах, у тому числі і через ЗМІ.

Бажаємо вам бути здоровими та сподіваємось на якнайшвидшу зустріч! З повагою, Адміністрація ТРК "Галактика"

13 Март
Шановні відвідувачі!

Інформуємо, що в умовах карантину та задля безпеки усіх відвідувачів, ТРК Галактика було вжито наступних заходів:
- Розважальні зони та кінотеатр "Галактика Кіно" призупинили свою роботу на невизначений термін;
- В ТРК посилено режим прибирання, особлива увага приділяється прибиранню зони фудкорту, санвузлів та інших зон загального користування з використаннням спеціальних дізенфікуючих засобів;
Звертаємо вашу увагу, що шопінг-галерея ТРК поки працює у звичайному режимі.
Про будь-які зміни у графіку буде повідомлено додатково на сайті galaxy.pl.ua та офіційних сторінках ТРК Галактика Кременчук в соціальних мережах.
Просимо вас дотримуватись рекомендацій ВООЗ, щодо зменшення впливу та передачі вірусних захворювань та зичимо вам міцного здоров'я!
З повагою,
Адміністрація ТРК "Галактика"

28 Февраль
29 лютого 2020

відкриються двері магазину натуральної косметики від українського бренду Dushka. В день відкриття, знижки на лосьйони для тіла, рідке мило, а також бальзами для волосся.Подарунок кожній душці!ТРК Галактика 1 поверх подробней

27 Февраль
28 ФЕВРАЛЯ — открытие магазина брендовой одежды AZZA !

28 февраля - они возвращаются! Магазин модной женской одежды "AZZA"  ТРК ГАЛАКТИКА, 3-й этаж! Всем покупателям Дисконт в подарок до 01.03.2020! подробней

1-93

Galaktika VR

VR или же Virtual Reality (Виртуальная реальность) технология, ставшая популярной в начале 21-го века, благодаря которой можно появиться где угодно и когда угодно, буквально вы можете покорять галактики или же спасать человеческие жизни. VR технологии очень популярны у подростков и детей.

Индивидуальный подход

Сотрудник всегда будет находиться рядом с вами. Все покажем, расскажем, объясним и даже поможем выбраться из затруднительной ситуации в игре.

Бронь на любое удобное для вас время

Не нужно томиться в очереди, просто сообщите нам, когда вас ждать и вы сразу сможете погрузиться в игровой процесс.

Galaktika VR — это:

  • Уникальные ощущения
  • Непередаваемые эмоции
  • Совместное полное погружение

Одним словом, приходите и попробуйте.

Приятные эмоции и впечатления гарантированы.

 

IMG-0794-1
Время работы

10.00-22.00

Телефон для информации : 068 777 8653

https://www.facebook.com/galaktika.vr/

imagesshutterstock_613702247 (1) (1) Tech_AI-VR-woman-lines zmqyyqtzdpq