Новости
Арендатор
10 Декабрь
5.10.15.

Завітай до нас, тому що ми підготували для вас приємні знижки до -50% на зимову колекцію. ТРК «Галактика», третій поверх, магазин 5.10.15.

29 Ноябрь
Перший IQOS Space в Кременчуці вже цієї п’ятниці запрацює в нашому ТРК Галактика!

У магазині всі користувачі IQOS можуть отримати сервісне обслуговування, купити нові моделі девайсів та кольорові аксесуари.IQOS Space знаходиться на 1 поверсі та працює щодня з 9:00 до 20:00. Запрошуємо на урочисте відкриття та приємний фуршет, який відбудеться з 29 листопада по 1 грудня 2019

28 Ноябрь
Чорна п’ятниця

починається вже сьогодні! До -30% на ВСЕ! LAF-Галактика, 2 поверх

26 Ноябрь
BLACK FRIDAY В ТРК Галактика

Запрошуємо всіх на BLACK FRIDAY в ТРК Галактика. Шалені знижки до -70% та яскрава Шопінг-вечірка. На Вас чекає: – Максимальні знижки до -70% – Показ кращих фільмів від Галактика Кіно – Запальний ведучий та Dj – Гарний настрій Заплануйте свій ідеальний шопінг та відпочинок в ТРК Галактика!

 

Галактика Кіно

Мультиплекс в ТРК Галактика пропонує Вам відвідати єдиний і найкращий 4-х зальний 3d кінотеатр Кременчука. У нас Ви зможете відпочити від щоденної метушні міського життя і насолодитися приємним переглядом найсвіжіших новинок світового кінематографу.Затишна атмосфера, стильний дизайн, високоякісне обслуговування і система панорамного звучання DOLBY DIGITAL SURROUND EX, затишні оксамитові крісла, дозволять глядачеві максимально насолодитися захоплюючим видовищем фільмів. Зручне розташування кінотеатру Галактика Кременчук, кращі фільми — все це робить його улюбленим місцем відпочинку гостей та жителів міста.

Увага: сеанс розпочинається за наявності чотирьох проданих квитків!

kinologotype
Время работы

10.00-23.00

Бронювання білетів за телефоном: : 0-800-211-504

FyDuu_qpSroIMG_4226