Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

адреналин-3

Quest Room «Adrenaline»

Не знаете, как провести вечер или выходной день? Хотите испытать невероятные ощущения? Мечтаете об интеллектуальном отдыхе? Надоели кафе, рестораны и кинотеатры, но пока не нашли заслуживающей внимания альтернативы? Приходите в квест комнату! Цена визита сопоставима со стоимостью альтернативных развлечений (билетов в кино, ужина в ресторане). Квест-рум — новый формат развлечений в Кременчуге. Только в квест-руме все происходит по-настоящему — вы оказываетесь в закрытой комнате, чтобы выйти — нужно пройти игру-квест всего за 60 минут — вам предстоит искать подсказки, улики, складывать воедино части головоломки.

Стало интересно? Запишитесь на игру по телефону: 068-161-2009; 095-228-3728

Мы находимся ТРК «Галактика», 5 этаж.

адреналин---лого
Время работы

10.00-22.00

quest_скрол-система