Новости
Арендатор
21 Сентябрь
Diverse

-50% на другу річ! Ми пропонуємо мега крутий та широкий асортимент якісних товарів від Diverse Ukraine. Спортивний, діловий повсякденний чи романтичний образ. Обирати тобі! ТРК Галактика, 2 поверх

03 Сентябрь
Monpacie

Знижка -20% на КАНЦЕЛЯРІЮ! ТРК Галактика, 2 поверх

20 Август
Юху! Магазин MYplay святкує День народження

З 26 по 30 серпня знижки від 5 до 50% на ХІТові іграшки! Давайте святкувати разом! Чекаємо в MYplay!

19 Август
DIVERSE

Мережа магазинів Diverse святкує День Народження! В честь цього, дарує подарункові сертифікати до 5000 грн. Розіграш сертифікатів відбудеться  29 серпня о 17.00, ТРК Галактика, 1 поверх. Запрошуємо кожного приєднатись до нашого свята! *участь у розіграші приймають чеки від 1000 грн.

вход

Diverse

DIVERSE – це бренд для жінок і чоловіків, які шукають різноманіття,живуть активно, для яких індивідуальний стиль є важливішим ніж змінні тенденції моди.

Автори колекції, розробляючи одяг для бренду, думають про активних людей, які вміло рухаються в міських просторах, для яких цей одяг є маніфестом способу життя – відкритості, спонтанності та бажання відкрити незнані досі простори, досвіди чи ідеї.

Сильний характер, впевненість у собі, позитивна енергія та свіжість – це риси, які визначають унікальну особистість кліентів бренду.

DIVERSE вже більше 25 років відповідає унікальним вимогам активних людей, які цінують комфорт, якість і стиль.

DIVERSE надихають останні тенденції моди, бренд вибирає найцікавіше і перш за все дбаючи про індивідуальний стиль.Завдяки цьому колекції є відображенням унікального духу бренду.

Колекція Diverse, налічує більш ніж 300 магазинах у Польщі та інших країнах Центральної та Східної Європи, поступово збагачує своє портфоліо новими ринками.

На сьогодні в Україні налічується більше 8 магазинів, але ми не стоїмо на місці, а розвиваємося і вдосконалюємо свою діяльність заради Вас.

Ваш @diverse_ukraine

33 diverse-превью44

Diverse
Время работы

10.00-20.00

https://www.instagram.com/diverse_ukraine/?hl=uk

ТРК Галактика 2 этаж

 111 22 55