Новости
Арендатор
25 Ноябрь
Передноворічні знижки до -60%

Настав час зануритись у стан солодкого передчуття свят та повірити у казку!⠀ Адже ми подбали, щоб протягом передноворічного сезону ви отримали максимум радощів, яскравих емоцій та приємних вражень Тому даруємо знижки до -60% на ваші улюблені продукти в бутиках Yves Rocher! ТРК Галактика, 1 поверх

24 Ноябрь
ТРК «Галактика», маг. «Lukas-Kids, 3 поверх

Знижки -20% на весь асортимент.
Зустрічайте перший сніг у теплих комплектах та пальто від ТМ “Lukas-Kids”!
Кількість товарів в розмірах обмежений.

28 Октябрь
Даруємо подарунки та знижки на улюблені аромати в бутиках Yves Rocher!⠀

Ми подбали, щоб восени ви отримали максимум радощів, яскравих емоцій та приємних вражень. Тому з 27.10 по 23.11 в бутиках Yves Rocher на всі наші аромати діють ЗНИЖКИ до -40%! І це ще не все! Отримайте подарунок при покупці на суму від 549 грн — авторський аромат Yves Rocher об'ємом 10мл. Завітайте до бутиків Yves Rocher, щоб потішити себе улюбленими ароматами! ТРК Галактика 1 поверх

21 Октябрь
Купуй в MYplay, ТРК Галактика 3 поверх

Ппттщщ Магічні тижні в MYplay вже почалися! ХІТові іграшки до свята зі знижками 20% Акція діє до 31.10.2021! ТРК Галактика, 3 поверх

вход

Diverse

DIVERSE – це бренд для жінок і чоловіків, які шукають різноманіття,живуть активно, для яких індивідуальний стиль є важливішим ніж змінні тенденції моди.

Автори колекції, розробляючи одяг для бренду, думають про активних людей, які вміло рухаються в міських просторах, для яких цей одяг є маніфестом способу життя – відкритості, спонтанності та бажання відкрити незнані досі простори, досвіди чи ідеї.

Сильний характер, впевненість у собі, позитивна енергія та свіжість – це риси, які визначають унікальну особистість кліентів бренду.

DIVERSE вже більше 25 років відповідає унікальним вимогам активних людей, які цінують комфорт, якість і стиль.

DIVERSE надихають останні тенденції моди, бренд вибирає найцікавіше і перш за все дбаючи про індивідуальний стиль.Завдяки цьому колекції є відображенням унікального духу бренду.

Колекція Diverse, налічує більш ніж 300 магазинах у Польщі та інших країнах Центральної та Східної Європи, поступово збагачує своє портфоліо новими ринками.

На сьогодні в Україні налічується більше 8 магазинів, але ми не стоїмо на місці, а розвиваємося і вдосконалюємо свою діяльність заради Вас.

Ваш @diverse_ukraine

33 diverse-превью44

Diverse
Время работы

10.00-20.00

https://www.instagram.com/diverse_ukraine/?hl=uk

ТРК Галактика 2 этаж

 111 22 55