Новости
Арендатор
03 Июль

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ Маркет продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбулося у нашому ТРК Галактика, на 1 поверсі. Запрошуємо мешканців та гостей Кременчука відвідати магазин АТБ Маркет, який працює цілодобово.

02 Июль
Увага! Увага!

Довгоочікувані кінопокази повертаються на екрани кінотеатру Галактика Кіно!
На вас знову чекає захопливий кіновсесвіт, калейдоскоп вражень та звичайно найсмачніший, хрусткий попкорн!
Графік роботи кінотеатру не змінено, але діють певні обмеження стосовно розміщення спеціальних схем залів, посилено заходи безпеки та дотримано санітарно-епідеміологічні вимоги.
Ми робимо все, щоб наші зустрічі були максимально комфортними та безпечними!
Будемо раді бачити вас в Галактика Кіно!
ТРК Галактика, 4 поверх.

24 Июнь
Віктор Черкаський

Висока мода, що дослівно перекладається як «високе мистецтво пошиття», означає індивідуальний пошив одягу високого рівня якості та відповідної цінової категорії. Наша команда плідно працює над тим, щоб Ви, наші любі клієнти, відчували себе впевнено та комфортно в вбранні від ТМ Віктор Черкаський. ТРК Галактика, 3 поверх

19 Июнь
Lukas-Kids

Спекотні знижки -20% на літо! Встигни придбати улюблену модель зі знижкою! ТРК Галактика, 3 поверх

Магазин авторских изделий ручной работы «Кажан»

Теперь фирменный магазин «КАЖАН» есть и в нашем городе!

У нас огромный ассортимент продукции: визитницы, обложки для документов, дамские сумочки, ремни, кошельки и многое другое. Огромный выбор женских и мужских аксессуаров. Многообразие дизайна, и оригинальный стиль, позволят Вам найти именно то, что нужно! А постоянные скидки и умеренная цена нашей продукции не оставят вас равнодушными и принесут море радости! С изделиями «КАЖАН» вы станете лучше и увереннее в себе…

Вся продукция «КАЖАН» выполнена вручную, лучшими белорусскими мастерами из кожи высочайшего качества! Мы чтим вековые традиции и создаем продукцию на века.

Время работы

10.00-20.00

IMG_4237 IMG_4221